З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ та ПОКРОВОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ та ПОКРОВОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

14 жовтня наша країна традиційно відзначає свято " День захисника України, День козацтва" та свято – день Покрови Пресвятої Богородиці. Свято Захисника підкреслю мужність , самовідданість, хоробрість та стійкість духу, котру в усі часи проявляють захисники нашої великої держави.

   Компанія Фос Авто, звертається до вас, наші захисники Української держави,  з вдячністю за можливість кожного дня жити вільно та спокійно на своїй території, ходити, вільно дихати на рідній землі та розмовляти рідною Українською мовою, виховувати нове покоління, що представляють майбутнє нашої держави, працювати на її розвиток, процвітання. Пам’ятамои ваші героїчні вчинки та розуміємо  цінність незалежності нашої України. 

  Наш шлях  – Україна без війни, єдина, неподілена, зі своїми відновленими кордонами, на які не посягають раніше "братські" сусіди-агресори, в якій панує мир та злагода, також де кожен захисник повернувся до рідного дому, до своєї родини живим і здоровим  – обов’язково здійсниться. Ми разом з вами чекаємо цього світлого дня.

    Миру, світла й любові, міцного здоров'я, щастя й родинного добробуту кожному з нас. Ми обов’язково переможемо!

    Слава Україні! Слава героям! Слава нашим захисникам!

Також 14 жовтня християни святкують Покров Пресвятої Богородиці – свято, присвячене чудесному порятунку Константинополя Божою Матір'ю. Цей день відзначаються з великими застіллями, святами і церковною службою. Покрова вважається переломом зими – з цієї дати починаються заморозки.

У зв'язку з такими великими святами, було змінено графік роботи магазину Фос Авто:

  • 14,10,2021 - Вихідний день
  • 15,10,2021 - Повний робочий день
  • 16,10,2021 - Вихідний день