Головка ударна SPLINE 1/2" M14 L=78 мм. 447714 JTC - 447714 JTC
- Ціна: 322 грн.
-
Ударна головка-біта JTC 447714 призначена для роботи з кріпленням профілю SPLINE M14. Використовується з ударними гайковертами, тріскачками та воротками з посадковим квадратом 1/2". Завдяки виготовленню з високоміцної хром-молібденової сталі (CR-MO) інструмент витримує значні ударні навантаження та підходить для інтенсивного професійного використання.
Подовжена конструкція довжиною 78 мм забезпечує зручний доступ до кріплень, розташованих у заглибленнях або важкодоступних місцях. Головка широко застосовується під час ремонту автомобілів, обслуговування двигунів, трансмісій та інших механізмів, де використовуються шліцьові з'єднання SPLINE.
- Ударне виконання для роботи з гайковертами
- Профіль SPLINE M14
- Високоміцна хром-молібденова сталь CR-MO
- Подовжена конструкція для важкодоступних місць
- Стійкість до ударних навантажень і деформацій
- Надійна передача крутного моменту
- Підходить для професійного використання
- Бренд: JTC
- Артикул: 447714
- Тип: головка-біта ударна
- Профіль: SPLINE
- Розмір біти: M14
- Посадковий квадрат: 1/2"
- Довжина: 78 мм
- Діаметр: 25 мм
- Габаритні розміри: 79 × 25 × 25 мм
- Матеріал: хром-молібденова сталь (CR-MO)
- Вага: 0.115 кг
- Ремонт та обслуговування автомобілів
- Робота з кріпленням SPLINE
- СТО та автомайстерні
- Монтажні та сервісні роботи
- Використання з ударними гайковертами
головка біта SPLINE M14, ударна біта M14, JTC 447714, головка SPLINE 1/2, ударна головка JTC, біта M14 CR-MO, насадка SPLINE M14, головка для гайковерта, інструмент JTC
Про виробника
