Інструменти для сто

Яким би вправним не був майстер, провести ремонт автомобіля без необхідного інструменту та інвентарю він не зможе. І тут на допомогу приходимо ми. Компанія «Форс Авто» – це якісний професійний інструмент для СТО в Україні з лояльними умовами для наших покупців.

 

"Форс Авто": професійний інструмент для автосервісу

Ми займаємося продажем інструментів, обладнання для СТО. І готові запропонувати вам максимально широкий асортимент товарів. Ми без хибної скромності можемо заявити: у нас ви знайдете все, що вам знадобиться:

  • Ручний та пневмоінструмент;

  • Інструменти для кузовних робіт, техобслуговування, діагностики та електрики;

  • Окремі комплекти необхідного інструментарію для ремонту мотоциклів;

  • Аксесуари та засоби автохімії;

  • І навіть запчастини до автоінструментів.

Ми працюємо тільки з найкращими світовими виробниками, як продукція яких ми впевнені. Всі товари мають необхідні сертифікати якості та повністю відповідають характеристикам, вказаним на сайті. Додатково ми проводимо діагностику новинок та перевіряємо, чи справді інструмент такий гарний у роботі, як його описує виробник. Ми продаємо лише ті товари, які готові порекомендувати своєму близькому другові.

Крім того, наша пряма співпраця з найкращими світовими виробниками дозволяє нам встановлювати максимально доступні ціни. Ми не женемося за більшими націнками, а націлені на довгострокову співпрацю з вами. Придбати автоінструмент для автосервісу оптом чи в роздріб у компанії «Форс Авто» – вигідно.

 

Ексклюзивно в Україні – оренда автоінструменту

Ми пропонуємо унікальну послугу – оренду інструменту для ремонту та технічного обслуговування на лояльних умовах. Інвентар, який рідко використовується, купувати досить накладно. І не потрібно – у нас ви можете взяти його в користування за невеликі гроші.

 

Наші переваги:

  • Гарантовано високу якість продукції;

  • Демократичні ціни;

  • Прозора система розрахунку;

  • Широкий асортимент;

  • Клієнтоорієнтований сервіс.

Наш офіс розташований у місті Київ, але ми працюємо з цією Україною. Якщо вам потрібен інструмент для СТО в Одесі чи Харкові, сміливо звертайтесь до нас – ми організуємо швидку доставку в зручний для вас спосіб у будь-яку точку України (тимчасово призупинено співпрацю з окупованими територіями).

Замовити автоінструмент в інтернет-магазині "Форс Авто" вигідно не лише фінансово. Ви заощаджуєте ваш час – найцінніший ресурс ділової людини. Купити інструмент для автосервісу ви можете просто зараз, всього в кілька кліків на вашому ноутбуці або смартфоні. Ми приймаємо замовлення цілодобово. З вами зв'яжуться наші менеджери для уточнення подробиць.