Шланг для пістолета підкачування ПК-004 Alloid - PK-004 Hose
- Ціна: 97 грн.
-
Короткі характеристики
Шланг з подовжувачем Alloid ПК-004 — це практичне рішення для зручного підключення пістолета підкачки до компресора або важкодоступних вентилів шин. Завдяки додатковій довжині та гнучкому матеріалу забезпечується комфортна робота навіть у важкодоступних місцях, таких як подвійні колеса або великі шини.
Шланг виготовлений із міцної армованої гуми, стійкої до високого тиску та механічних навантажень, що гарантує тривалий термін служби.
-
Подовжувач полегшує доступ до вентилів у важкодоступних місцях
-
Висока міцність і стійкість до тиску
-
Сумісність із пістолетом підкачки
та аналогами -
Герметичні з'єднання — запобігають втратам повітря
-
Зручність у використанні на СТО або в гаражі
Для підключення пістолета підкачки до компресора або клапана шини, особливо коли потрібне додаткове подовження шланга. Ідеально підходить для роботи з автомобілями, вантажівками, мотоциклами, сільськогосподарською та спецтехнікою.
-
Тип: шланг із подовжувачем
-
Сумісність: Alloid ПК-004
-
Матеріал: армована гума/ПВХ
-
Робочий тиск: до 10 атм
-
Довжина: стандартна з подовженням (залежно від моделі)
-
Кріплення: швидкороз’ємні з’єднання
-
Виробник: Alloid
шланг для підкачки шин, подовжувач Alloid ПК-004, шланг із подовженням, повітряний шланг для компресора, аксесуари для пістолета підкачки, інструмент для шиномонтажу, шланг Alloid
Загальні характеристики
Про виробника
