Багатофункціональна насадка на гідроциліндр трансмісійної стійки TEL05004S TTEL05004S-1 - TEL05004S-1
Стійка трансмісійна гідравлічна 0,5т TORIN TEL05004S - відмінне обладнання при монтажі та демонтажі трансмісії. Універсальне захоплення допоможе не тільки працювати з трансмісією, а й з іншими вузлами та механізмами буде незамінним.
Педальний привід насоса дозволяє розвантажити руки механіка. Шток хромований для запобігання появі корозії. Розрахований на вантажопідйомність до 500 кг.
Безсвинцеве лакофарбове покриття наноситься після ретельної хімічної обробки металу, для забезпечення якісного зчеплення з поверхнею та запобігання появі іржі. Робоча поверхня має кут нахилу вперед 14°, нахил назад 72°, 31° вправо та 45° вліво, а також має ручки регулювання для керування нахилом. Легко піднімається і опускається за допомогою важеля насоса із зручною прогумованою рукояткою.
Технічні характеристики:
Вантажопідйомність: 500 кг
Мінімальна висота підйому: 1140 мм
Максимальна висота підйому: 1945 мм
Габаритні розміри: 1110x280x155 мм
Вага: ]24 кг
Про виробника
