Нагнітач олії

Нагнітач для заливки масла - це спеціальний агрегат, оснащений пневмонасосом, який дозволяє швидко і ефективно змастити деталі, що трясуться в транспортних засобах. Вони можуть заправлятися різними мастильними консистентними матеріалами: солідолом, олією, літолом. Нагнітальні установки є на кожному СТО, тому питання, як вибрати кращу модель, дуже актуальне.
Для чого потрібне своєчасне змащення деталей авто та заміна олії?
Сила тертя, якій зазнають деталі в автомобілі, викликають їх пошкодження та прискорює зношування. Запобігти цим процесам можна – за рахунок своєчасної заміни мастила. Вручну цю роботу виконати можна, але процес буде досить клопітким і займе багато часу – доведеться проводити аналіз конструкцій. А спеціальний нагнітач дозволяє подати консистентні мастильні матеріали у важкодоступні місця, не розбираючи конструкцію.
Конструкція нагнітальної установки для заливки олії передбачає такі компоненти:
- резервуар циліндричного типу;
- механізм, який створює тиск у системі;
- шприц для олії/мастила;
– колісна база (присутня не у всіх моделях).
Несвоєчасна заміна мастила призводить до різних негативних наслідків. Олія розріджується, через що посилюється сила тертя між деталями. Через це вузли двигуна постійно працюють в умовах підвищених навантажень, що скорочує термін його служби. Через це збільшується витрата палива, а за негативних наслідків двигун почне «стукати», і буде потрібно його капітальний ремонт. А це призведе до великих фінансових витрат.
У середньому масло рекомендується міняти кожні 8-10 тисяч кілометрів. Найчастіше це потрібно при заливанні неякісних технічних рідин, його забруднення сторонніми речовинами або продуктами переробки, спрацьовування присадок. Заміна олії - робота брудна і копітка. Але наявність спеціальної установки нагнітання значно полегшить процес його заміни.
Як вибрати нагнітач олії?
Перш ніж вибирати нагнітач олії, потрібно визначитися, яка модифікація вам потрібна. Вони бувають:
- ручними;
- пневматичними;
- електричними;
- гідравлічними.
Відрізняються вони продуктивністю та принципом дії. Ручний, як відомо з назви, приводиться у дію з допомогою зусиль оператора. Пневматичні працюють від компресора стисненого повітря, гідравлічні – за рахунок гідравлічного приводу. Електричні в свою чергу діляться на мережеві (працюють від розетки) та акумуляторні.
Крім того, при виборі обладнання необхідно враховувати такі параметри:
– потужність. Від цього залежить продуктивність техніки;
- кількість ємностей для збирання відпрацьованих мастильних матеріалів;
- ємність бака для збору відпрацьованих рідин;
- вага та габарити інструменту, це важливо для комфортної роботи;
- виробник техніки. Вибираючи продукцію від відомих перевірених брендів, ви можете бути впевнені у її надійності та якості.
Ціна нагнітача масла безпосередньо залежить від технічних характеристик та можливостей інструменту, а тому не може бути ключовим фактором вибору.
Де купити масляний нагнітач?
Купити нагнітач олії на вигідних умовах ви можете в інтернет-магазині професійного автоінструменту Force-Auto. Тут ви знайдете найширший асортимент продукції та зможете придбати її за найдоступнішими цінами. Швидка доставка по Україні займає лише 1-3 робочі дні. Менеджери магазину допоможуть обрати оптимальну модель, проконсультують, дадуть відповіді на всі питання.
Ціна: 9 453 грн.
Ціна: 7 885 грн.
Ціна: 653 грн.
Ціна: 4 720 грн.
Ціна: 6 461 грн.
Ціна: 4 753 грн.
Ціна: 12 350 грн.
Ціна: 13 300 грн.
Ціна: 953 грн.
Ціна: 11 533 грн.